Poptávkový formulář
Co pro Vás můžeme udělat?

Kontaktní údaje:
* Jméno:
* Příjmení:
Firma:
* Telefon:
* e-mail:
Bližší informace, upřesnění Vašeho přání:
Výkresy, plány, náčrtky:

( připojené soubory max 2MB )
* - Tyto položky je nutné vyplnit

Ocenění Spolehlivá firma

Základní regulace topení

   Základní regulace topení

 

Chcete jednoduše ovládat topení?

Pro základní regulaci topení u menších objektů stačí systém složený z malé řídící jednotky a bezdrátových termostatů. Jedna řídící jednotka umožňuje ovládat dvě nezávislá relé a tedy dva topné okruhy.

Při požadavku na topení z termostatu řídící jednotka sepne příslušné relé. K jednomu relé lze přiřadit až osm termostatů, relé spíná vždy, je-li požadavek na topení alespoň z jednoho termostatu. Do systému lze také zapojit magnetické detektory, které mohou blokovat topení v době otevřených oken či dveří.

 

  AC-82 Bezdrátový modul silových relé

 

Přijímač má 2 nezávisle bezdrátově ovládaná relé. Napájí se ze sítě 230V. Do obou relé lze samostatně přiřazovat RC ovládače, termostaty, PG výstupy ústředny, bezdrátové detektory a zvonkové tlačítko kláv. JA-80H.

 

 

 

 AC-83 Bezdrátový modul silových relé

 

Výrobek je komponentem systému Oasis 80 firmy Jablotron a obsahuje dvě silová relé řízená rádiem a navíc relé pro ovládání oběhového čerpadla. Na výstup relé se na rozdíl od AC-82 spíná přímo 230V z napájecích svorek – viz manuál.

 

 

 

 TP-82N Bezdrátový pokojový termostat

 

TP-82N louží k měření a regulaci teploty. Teplota se nastavuje otočným kolečkem. Termostat reguluje nastavenou teplotu 24h denně. Proti nežádoucí manipulaci lze ovládání zamknout.

TP-82N je inovovaná verze termostatu TP-82.

 

 

 TP-83N Programovatelný bezdrátový pokojový termostat

 

TP-83N je bezdrátový programovatelný pokojový termostat s týdenním topným programem. Umožňuje komfortní a zároveň úspornou regulaci teplot v interiérech obytných budov.

TP-83N je inovovaná verze termostatu TP-83.

 

 

 TP-83IR Programovatelný bezdrátový pokojový termostat s IR teplotním senzorem

 


 TP-83IR je programovatelný pokojový termostat pro podlahové vytápění s týdenním topným programem. Termostat je vybaven IR teplotním senzorem, který umožňuje bezdrátově měřit teplotu podlahy.

 

| | | | Další
Blecha Elektro

clsystem.cz (c) 2015 | CLWEB.cz