Poptávkový formulář
Co pro Vás můžeme udělat?

Kontaktní údaje:
* Jméno:
* Příjmení:
Firma:
* Telefon:
* e-mail:
Bližší informace, upřesnění Vašeho přání:
Výkresy, plány, náčrtky:

( připojené soubory max 2MB )
* - Tyto položky je nutné vyplnit

Ocenění Spolehlivá firma

Zálohované čerpadlo

  Naše čerpadla přelomově řeší problematické zálohování                                  funkce klasických oběhových čerpadel!

 

Standardní oběhová čerpadla při výpadku elektrické sítě nefungují a jejich zálohování je problematické. Přitom zastavení oběhu v topení s kotlem na tuhá paliva či v systému solárního ohřevu může způsobit havárii. Novinka od Jablotronu konečně nabízí profesionální řešení, navíc v ceně běžného čerpadla.

Naše čerpadlo je koncipováno jako primární čerpadlo v systému a nahrazuje standardní oběhová čerpadla. Je energeticky úsporné a při výpadku sítě běží přímo z akumulátoru a nevznikají tak žádné ztráty způsobené převodem napětí. Díky tomu může topný systém fungovat až 24 hodin bez elektřiny.

 

 

 

CP-201M Řídící jednotka

 

Jednotka je určena pro aplikace energeticky úsporného čerpadla CP-201P, ve kterých se vyžaduje zálohování funkce při výpadku síťového napájení.

 

 

 

 

 

 

 

CP-201P-180 Energeticky úsporné čerpadlo

 

Energeticky úsporného oběhové čerpadlo CP-201P je unikátní tím, že je poháněno synchronním elektrickým motorem na 12V. Hodnota 180 v typovém označení udává montážní délku (vzdálenost přírub) čerpadla v milimetrech.

 

 

 

 

 ARA-663 Servomotor směšovacího ventilu

 

Řídicí jednotka poskytuje výstup impulsů 24 V / 50 Hz, 2 W pro řízení teploty v topném systému i v případě výpadku elektřiny.
 

 

| | | | Další
BGSERVIS.CZ

clsystem.cz (c) 2015 | CLWEB.cz